Ajo arrin gjithnjë që të tërheqë vëmendjen me pozat seksi. Së fundmi Françeska Jaçe ka realizuar një set fotografik, në…
Dramat midis familjes mbretërore dhe medias britanike vazhdojnë të jenë prezente e duket se nuk kanë fund. Ka qenë pikërisht…
Selena Gomez ndjek sërish Bella Hadid në Instagram. Pavarësisht se Instagram-i e ka vështirësuar punën e vëzhgimeve të fshehta, fansat…
Çdo vit, regjizori flet për të preferuarit e tij dhe edhe pse jemi ende në nëntor, bëri publik titullin e…
Rita Orën sërish do ta shohim në rolin e aktores. Rita Ora tash e një kohë është duke u angazhuar…
Këngëtarja e famshme, Selena Gomez prej vitesh ka qenë në një lidhje dashurie mjaft të komplikuar me Justin Bieber. Pasi…
Luis Hemilton është një nga pilotët më të mirë në Formula 1, ndoshta edhe më i miri. Për shkak të…
Këngëtarja e njohur Tayna është shumë e ndjekur në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e…
Ishte fillimi i vitit 2018, kur në mediat rozë po përflitej një romancë e re mes Flori Mumajesit dhe Liberta…
Si sot 7 vite më parë këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora ka publikuar klipin e projektit muzikor “Shine Ya…
Aktori hollivudian Richard Gere dhe bashkëshortja e tij spanjolle Alejandra u bënë prindër për herë të parë në muajin shkurt,…
Aktori William Levy njihet prej vitesh si i preferuari i femrave dhe bukuria e tij nuk ka nevojë për shumë…

Lajmet e fundit

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Kronikë

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Duhen edhe pak ditë që të mbushet një vit nga atentati me armë në Bradashesh të Elbasanit ku mbetën të vrarë tre persona, që një tjetër ngjarje e rëndë të...

LSI komenton zgjedhjen e Arben Ahmetajt si ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Qytetarët tani do jenë të qetë se Shqipëria do…

Politikë

LSI komenton zgjedhjen e Arben Ahmetajt si ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Qytetarët tani do jenë të qetë se Shqipëria do…

Luan Rama, zëvendëskryetari i LSI ka folur sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për ministrin e Shtetit për Rindërtimin si dhe projektligjin e maxhorancës për mediat. Në qëndrimin e tij...

I dëmtuar nga tërmeti/ Universiteti i Mjekësisë mbyll dyert për këtë vit

Sociale

I dëmtuar nga tërmeti/ Universiteti i Mjekësisë mbyll dyert për këtë vit

Universiteti i Mjekësisë ka pezulluar mësimin deri në datën 6 janar të vitit 2020. Sipas vendimit të rektorit të Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata stuentët nuk do të zhvillojnë mësim për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!