Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka vendosur të nisë një kapitull të ri në jetën e saj dhe këtë…
Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,. Ajo ishte e vetmja që i mungonte Instagram-it, pasi të gjithë…
Të hënën, Khloe ishte e ftuar në podcast-in Jay Shetty, On Purpose, dhe tha se dashuria nuk përbën prioritet për…
Ndarja me Liam Hemsworth dhe Kaitlynn Carter nuk e mërziti aspak Miley Cyrus! Ajo ka gjetur lumturinë në krahët e…
Bëhet fjalë për aktoren, këngëtaren, businesswoman dhe humanitaren Dolly Parton e cila së fundmi i ka dërguar një video këngëtares me…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, duket së është në një pikë kyçe në karrierën e saj, ku ka…
Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke…
Mariza Ikonomi ka qenë një ndër të ftuarat speciale në emisionin e moderuar nga Luana Vjollca: ‘Shiko kush luan’. Ndërsa…
Pas lajmeve dhe supozimeve të shumta nga mediat rozë, ishte vetë reperja që e konfirmoi ndarjen , duke thënë ndër…
Liam Hemsworth harron Miley Cyrus. Pas ndarjes së bujshme nga marrëdhënia 10-vjeçare me këngëtaren e njohur aktori amerikan u fotografua…
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e…
Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme. Ajo ka qenë duke e…

Lajmet e fundit

Tritoli në Gjirokastër, 10 të shoqëruar nga policia

Aktualitet

Tritoli në Gjirokastër, 10 të shoqëruar nga policia

Rreth 300 gr tritol shpërtheu mbrëmë në banesën e shtetasit Fadil Tola në fshatin Shtëpëz në Gjirokastër. Burime të në Policinë e Gjirokastrës thonë se deri më tani janë 10...

Shqipëria në një situatë të paprecedentë, por shkojmë drejt ...

Politikë

Shqipëria në një situatë të paprecedentë, por shkojmë drejt ...

Nga Fatmir Mediu Shqipëria është futur në një situatë të paprecedentë me tendencë për përplasje institucionale dhe kushtetuese me pasoja të mëdha dhe shumë të vështira për tu riparuar. Pa vënë asnjëherë...

Thatësira vdekjeprurëse në Afrikë lë miliona të uritur

Globi

Thatësira vdekjeprurëse në Afrikë lë miliona të uritur

Thatësira që po zgjat muaj të tërë po prek pjesën më të madhe të Afrikës së Jugut. Sipas Programit Botëror të Ushqimit, Afrika e Jugut ka pasë reshje normale në vetëm...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!