Ja urimi i Granit Xhakës për ditëlindjen e bashkëshortes

Saturday, 31 Mars 2018 12:42

Bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka, Leonita Lekaj ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme. Bukuroshja shqiptare ditën e sotme ka mbushur plot 26 vjet, por mesazhi i Granitit duket se është një arsye më shumë për t’u ndjerë mirë.

Përveç urime të familjarëve dhe miqve, nuk kishte sesi të mungonte  edhe përgëzimi i të shoqit, Granit Xhakës. Futbollisti i Arsenalit ka përzgjedhur fjalët më të bukura për gruan e tij, të cilën e quan edhe “Bebilino”.

Postimi i Granit Xhakës:
Gëzuar ditëlindjen zemra ime. U bëfsh edhe 100 vjeç.
Zemër ti më dhe gjithçka që më mungonte, ti më qëndron pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta për ty, por dije që të dua shummm shummm.
Kjo ditë zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por edhe për mua. Ti je gjithçka për mua. Faleminderit Zot që më bekove me një njeri si ti.
Të dua shumë bukuroshja ime dhe ishalla o Zot jemi përjetë bashkë.
Të uroj me shpirt çdo të mirë në këtë botë.
Të premtoj që gjithonë do jem pranë teje, si në të mirë, ashtu edhe në të keq.
Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im!
Te duaaaaaaaa pafund Bebbillino jem

Modifikuar më Diel, 01 Prill 2018 11:48
Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...