Luhej pa tifozë, sherr masiv në "Selman Stërmasi"

Saturday, 04 May 2019 17:37

Edhe pse u luajt pa tifozë, një sherr masiv mes simpatizantëve të Tiranës dhe Skënderbeut shpërtheu në fundin e takimit të javës së 32-të të Kategorisë Superiore.

Sipas informacioneve, në tribunën "VIP" ka pasur konflikte fizike mes tifozerive të dy skuadrave, por ndërhyrja e shpejtë e stjuardëve ka neutralizuar gjithçka.

Shkak duket se është bërë ai gol i shënuar nga Edon Hasani në limitet e kohës së rregullt, çka i dha fitoren 1-0 kryeqytetasve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Aktualitet

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka lëkundur Sarandën dhe zonën jugore të vendit. Tërmeti me epiqendër në fshatin Aliko, 6 km në Jug-Lindje të Sarandës është ndjerë edhe në Delvinë...

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Aktualitet

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Dy vëllezër nga Michigan kishin shkuar së bashku për gjueti dhe ishin vendosur në kërkim të një dreri që njëri prej vëllezërve e kishte plagosur më herët. Ata ishin ndarë në...

Harbohet Wanda Nara! Publikon pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime të trupit

Show-biz

Harbohet Wanda Nara! Publikon pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime të trupit

Njihet për karakterin e një femre e cila nuk ka kufijë. E dashura e Mauro Icardit Wanda Nara është rikthyer sërish protagoniste në mediat rozë. Bukuroshja që tashmë është bërë pjesë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!