Tirana gati për një tjetër goditje në merkato, siguron futbollistin e Kombëtares

Hënë, 12 August 2019 17:24

TIRANË-Klubi i Tiranës nuk di të ndalet në merkato, siguron shërbimet e futbollistit të Kombëtares Andi Lila. Futbollisti duket se do ta mbyllë karrierën me 24 herë kampionët e Shqipërisë.

Futbollisti Lila në eksperiencën e tij të parë me klubin e Tiranës ka fituar titullin kampion dhe Kupën e Shqipërisë.

Tekniku Ardian Mema gjatë kësaj merkatoje vere ka bërë shumë lëvizje cilësore duke shtuar futbollist me vlerë në skuadër që e bëjnë Tiranën rivale të fortë për të fituar kampionatin dhe Kupën.

Bardheblutë më parë kanë afruar në skuadër futbollistin Kristi Vangjeli dhe duken se e kanë përforcuar skuadrën në të gjitha repartet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ukraina dhe Rusia do të vazhdojnë bisedimet për gazsjellësin

Globi

Ukraina dhe Rusia do të vazhdojnë bisedimet për gazsjellësin

Kompanitë e gazit, respektivisht Gazprom e Rusisë, dhe ajo e Ukrainës, Naftogaz, kanë thënë se do të vazhdojnë bisedimet për të arritur një marrëveshje rreth transportit të gazit nga Rusia...

Detaje të rënda/ Mjekët ligjor hedhin dyshimet për çiftin nga Librazhdi, cili është shkaku i vdekjes

Aktualitet

Detaje të rënda/ Mjekët ligjor hedhin dyshimet për çiftin nga Librazhdi, cili është shkaku i vdekjes

Misteri i vetëhelmimit të çiftit nga Librazhdi nuk ka marrë ende një zgjidhje përfundimtare. Nuk dihet nëse Rezarta dhe Olsian Hajdari janë vetëhelmuar apo u helmuan nga dikush tjetër. Por burime...

Shevchenko tregon se cili lojtar është simboli i Milanit

Sport

Shevchenko tregon se cili lojtar është simboli i Milanit

Andriy Shevchenko ka përmendur Paulo Maldinin si simbolin e Milanit. Ish-sulmuesi Ukrainas dha një intervistë për “La Gazzetta dello Sport” dhe me rastin e 120 vjetorit të klubit të Milanit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!