EURO 2020/ Shqipëri-Islandë më 10 Shtator, FSHF nxjerr në treg biletat e ndeshjes (çmimet)

Saturday, 24 August 2019 12:33

Federata Shqiptare e Futbollit, ka nxjerrë në shitje biletat e ndeshjes së radhës eliminatore të EURO 2020.

Shqipëri-Islandë do të zhvillohet në datën 10 shtator 2019, ora 20:45, në “Elbasan Arena”.

FSHF sqaron se të interesuarit për bileta, mund t’i blejnë ato edhe on line në linkun përkatës: bileta.fshf.org.

Sqarohet gjithashtu se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje për sfidën Elbasan-Islandë.

Dueli i 10 shtatorit është i rëndësishëm për kuqeiznjtë mbi objektivin e tyre për ndonjë kualifikim të mundshëm, ndonëse pas tre humbjeve në katër ndeshjet e para, gjithçka është bërë edhe më e vështirë. Pas debutimit në Islandë, trajneri Edy Reja, kërkon fitoren e parë.

Në Grupin H të eliminatoreve të Kampionatit Europian, Shqipëria është në grup me Francën, Turqinë, Islandën, Moldavinë dhe Andorrën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Aktualitet

Nuk lejohen të kalojnë kufirin/ Fëmijë, gra dhe burra kalojnë natën në të ftohtë mes Greqisë dhe Shqipërisë

Vijon të jetë e rëndë dhe problematike situata me qytetarët shqiptarë, të bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës. Gati 40 persona vazhdojnë të qëndrojnë mes kufirit shqiptaro grek teksa nuk lejohen...

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Globi

Lajme të mira nga Franca, në 24 orë humbin jetën vetëm 441 persona. Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve

Lajme të mira vijnë nga Franca sa i përket numrit të viktimave nga koronavirusi. Mediat vendase raportojnë se në 24 orë kanë ndërruar jetë 441 persona, një numër më i ulët se...

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Globi

Pas kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar edhe e dashura e tij shtatzënë e infektuar me koronavirus

Carrie Symonds, e dashura e kryeministrit të Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson, konfirmoi se është prekur nga koronavirusi. Johnson vetë rezultoi pozitiv me koronavirus javën, ndërsa e dashura e tij, e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!