Georgina: Ronaldon nuk do e ndërroja me asgjë në botë

Diel, 25 August 2019 19:02

Georgina Rodriguez është një në marrëdhënie me yllin më të madh të futbollist Christiano Ronaldo. Dhe modelja ka pranuar se nuk është e lehtë të lidhesh me një person të famshëm.

25-vjeçarja rrëfeu se ishte me dashuri me shikim të parë. “Të jesh partnerja e një personi kaq të famshëm nuk është e lehtë por nuk do e ndryshoja me asgjë në botë,”-tha Georgina  për The Sun on Sunday.

Zeshkania u shpreh se lidhja emocionale mes tyre është e rëndësishme për të mbajtur romancën gjallë. “Ajo që ndjej për Ronaldon është më e fortë se gjithçka, se çdo lloj presioni. Së bashku jemi të fortë dhe kemi admirim të ndërsjellët për njëri-tjetrin,”-shtoi modelja.

Ndërsa tregoi se fle gjumë me të brendshme. “Unë gjithmonë fle në të brendshme dhe preferoj të brendshme femrash seksi,”-shpjegoi 25-vjeçarja.

Ajo shtoi se fjetja me të brendshme seksi është e rehatshme dhe romantike. Sipas saj kjo i bën burrat të lumtur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Aktualitet

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Mbi 4 900 operatorë nga rreth 600 spitale të mjekësisë tradicionale kineze, të shpërndarë në të gjithë vendin, kanë mbërritur në Hubei për të ndihmuar në kontrollin e epidemisë së...

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Aktualitet

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Ministria e Shëndetësisë thekson se nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në vendin tonë, ndërsa i bën thirrje  personave që kanë udhëtuar nga vendet e prekura, të...

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Aktualitet

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Ka shkuar në 10 numri i personave që humbën jetën nga korona virusi në Itali, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Sipas “La Republica”, persona...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!