Tronditet tifozët e Barcelonës, Leo Mesi nuk udhëton me ekipin!

Premte, 30 August 2019 21:15

Pritej që çdo gjë të ishte lënë pas dhe ylli i skuadrës, Leo Mesi, të udhëtonte me ekipin drejt Pamplonas, ku Barcelona do të luajë sfidën e tretë të vlefshme për La Ligën kundër ekipit vendës të Osasunës. Por, fatkeqësisht për tifozët e Barcelonës argjentinasi nuk ia ka dalë dot të rikuperohet dhe nuk ka udhëtuar fare me ekipin.

Lajmin e ka dhënë vetë trajneri Ernesto Valverde, që shuajti çdo shpresë për ta parë Mesin në kampionat në javën e tretë. “Pleshti” do të qëndrojë në Barcelonë dhe do të vijojë rikuperimin, për të qenë gati pas ndeshjeve të përfaqësueseve, kur katalanasit do të ndeshen më 14 shtator me Valencian dhe ku të gjithë blaugranat urojnë që Mesi të luajë ndeshjen e parë në këtë kampionat.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!