Sfida ndaj Turqisë/ Ilir Meta nxjerr foton dhe motivon kombëtaren: Oh sa mirë me ken shqiptar

Premte, 11 October 2019 19:25

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka shpërndarë një foto të Kombëtares së Shqipërisë, e cila sot në orën 20:45 minuta pritet të zbresë në fushë për të sfiduar kombëtaren e Turqisë në kuadër të eliminatoreve “Euro 2020”.

Kreu i Shtetit uron djemtë e Kombëtares në sfidën e sotme, ndërsa shpreson dhe uron që të fitojnë ndeshjen përballë turqve në Stamboll.

72480298 2537040593008865 2957635160016683008 O

“Tani të gjithë pranë kuqezinjve, duke uruar më të mirën për sfidën e Stambollit! Oh sa mirë me ken shqiptar! 🇦🇱👐””-shkruan Meta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mësohen vendet ku do të zhvillohen finalet e Ligës së Kombeve, Kosova e pafat

Sport

Mësohen vendet ku do të zhvillohen finalet e Ligës së Kombeve, Kosova e pafat

Është hedhur shorti në Nyon të Zvicrës, ku janë mësuar vendet pritëse të finaleve që do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve. Dardanët dhuruan emocione të mëdha gjatë kualifikueseve...

Thirrjet e presidentit për referendum, Gjata: Qëndresa e Metës e drejtë, ky regjim po shkatërron demokracinë

Politikë

Thirrjet e presidentit për referendum, Gjata: Qëndresa e Metës e drejtë, ky regjim po shkatërron demokracinë

Thirrjet e Presidentit Meta drejtuar popullit shqiptar për një referendum, juristi, Çlirim Gjata i ka vlerësuar si të drejta. Në një lidhje telefonike për “ABC News”, Gjata tha se vendi...

Kush ia bëri këtë? Capital T zbulon çfarë i ndodhi një ditë para se të publikojë këngën

Show-biz

Kush ia bëri këtë? Capital T zbulon çfarë i ndodhi një ditë para se të publikojë këngën

Artisti Capital T do të sjellë nesër projektin e ri muzikor, të titulluar "Akull". Me anë të një njoftimi në Instagram, ai tregoi se ishte shumë i lumtur për këtë këngë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!