Presidenti Duka: Vullnet i mirë për të vazhduar bashkëpunimin me Edi Rejën

E Enjte, 24 October 2019 21:31

Presidenti i FSHF, Armand Duka në studion e lajmeve në RTV Ora thotë se ekziston një vullnet i mirë për të vazhduar bashkëpunimin me trajnerin Edi Reja për të paktën edhe 2 vite.

Armand Duka: Ajo që unë mund të konfirmoj është vullneti i mirë i FSHF për të vazhduar marrëdhëniet me trajnerin. Të vazhdoj një projekt më afatgjatë. Pastaj varet edhe nga ai. Unë besoj se edhe dëshira e tij do jetë për të vazhduar të paktën edhe për 2 vite.

Duka thotë se është i kënaqur me ekipin, por thotë se nuk ka marrë atë që ka merituar në fushë.

Armand Duka: Unë nuk mendoj që kemi marrë atë që meritojmë. Për atë cka ka dhënë ekipi ka merituar më shumë ekipi, qoftë me ndeshjen në Stamboll, apo në Islandë. Por jam i kënaqur me atë çfarë ka paraqitur ekipi në fushë. Angazhimin, frymën pozitive, motivimin mendoj se kanë qenë mirë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Aktualitet

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Mediat fqinje kanë zbardhur emrat e dy shqiptarëve të arrestuar, nga policia italiane në San Salvo, pas megaoperacionit të kryer në Bari. Bëhet e ditur se shqiptarët e arrestuar janë Denis Bimi...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Aktualitet

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Aktualitet

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni policor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!