Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

Hënë, 09 December 2019 22:17

U mendua se do të largohej në merkaton e janarit për shkak se nuk po luante me Bracelonën por duket se situata e Ivan Rakitiç ka marrë një kthesë pozitive.

Futbollisti ka filluar të jetë pjesë e formacionit të trajnerit Ernesto Valverde duke bërë një punë të mire në mesfushë. Gjatë një interviste, kroati u shpreh optimist për të ardhmen e tij me fanellën blaugrana. 31-vjeçari, i cili kërkohet nga shumë skuadra Europiane si Interi, Milani apo edhe Manchester United deklaroi se gjatë muajve të fundit kanë ndodhur shumë gjëra.

Rakitic u shpreh se do të dëshironte të fitonte çdo trofe të mundshëm dhe se Barça është vendi perfekt për t’i realizuar këto dëshira.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Elmi Berisha, shqiptari nga kosova zgjidhet kryetar i "Vatra"-s në SHBA

Aktualitet

Elmi Berisha, shqiptari nga kosova zgjidhet kryetar i "Vatra"-s në SHBA

Detroit MI : Federata Panshqiptare Vatra, një nga organizatat më të lashta e më të njohura në ShBA dje ka mbajtur Kuvendin e rregullt zgjedhor në të cilin është zgjedhur Kryesia...

Si u plagos çifti në Tiranë dhe cila është gjendja e tyre shëndetësore

Aktualitet

Si u plagos çifti në Tiranë dhe cila është gjendja e tyre shëndetësore

Një plagosje me armë zjarri tronditi dje Tiranën. Zyrtarisht, Policia njoftoi se një çift bashkëshortësh ishin plagosur nga dy persona të paidentifikuar, që dyshohet se kanë hyrë për të grabitur. Burime...

Kosova ende pa qeveri, Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së re të Kuvendit

Politikë

Kosova ende pa qeveri, Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së re të Kuvendit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit, ndonëse dy partitë kryesore Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!