E bujshme nga Franca, Leonardo çon Ikardin në Torino për…

Hënë, 02 Mars 2020 14:53

PSG-ja edhe pse duket se është ftohur së fundmi me Mauro Ikardin, gjithsesi duket se do ta shlyejë argjentinasin nga Interi për 70 milionë euro. 

Drejtori sportiv i transalpinëve, Leonardo, kërkon që ta blejë “Mauriton” për ta përdorur më pas si mall shkëmbimi për të arritur tek objektiva të mundshëm.

Madje, media franceze nënvizon se Ikardin janë gati që t’ia shesin edhe Juventusit, për të arritur te objektivi Matia De Shiljo. Ideja e Leonardos është ajo që të bëjë të vetin mbrojtësin anësor bardhezi, por për Ikardin kërkon edhe një shifër prej të paktën 50 milionë eurosh.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...