×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Cana zgjedh mënyrën origjinale për të qenë pranë fancave , përgëzon live të riun

Tuesday, 03 Prill 2018 20:24

Lorik Cana, edhe pse jo më në fushë, qëndron gjithmonë pranë fancave të tij. Pasditen e sotme ai ka komunikuar live me to, nëpërmjët rrjetit social, Instagram. Kapiteni legjendar i ka përzgjedhur në mënyrë rastësore ‘bashkëbiseduesit e tij’ dhe ka zhvilluar biseda me to.

Një një nga bisedat e tij live, ai komunikoi me një të ri shqiptar, i cili kishte vite që ishte larguar nga Shqipëria por e fliste rrjedhshëm shqipen. Cana e përgëzoi fansin duke u shprehur se Jam shumë i lumtur që prindërit të kanë mësuar gjuhën shqipe të flasësh kaq rrjedhshëm, pasi është krenari të tregosh që je shqiptarë. Urime prindërve që u mësojnë fëmijëve të flasin shqip pavarësisht se ku rriten apo lindin.

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 22:36

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...