Juventusi pranë goditjes së madhe në merkaton dimërore. Sikurse shkruajnë në faqet e tyre të para “Tuttospot” dhe “Corriere dello…
Çdo lajm i keq e ka një të mirë. Për tifozët e Milanit lajmi i keq ishte humbja turpëruese ndaj…
Për Marash Kumbullën nuk interesohen vetëm dy gjigandët e futbollit italian, Juventusi dhe Interi, pasi sëfundmi mbrojtësi i kombëtares shqiptare…
Vandalët kanë prerë hundën e një statuje të Zlatan Ibrahimoviçit jashtë stadiumit të Malmos në Suedi. Ky është akti i…
Entuziazmi në qiell në aeroportin e Fiumicino, ku mbi një mijë tifozë pritën dhe më pas festuan kthimin e Lazio…
Pasi ndoqi nga tribuna e Goodison Park barazimin e skuadrës së tij të re kundër Arsenal, për Carlo Ancelotti është…
Wanda Nara, gruaja e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Mauro Icardi, ka zbuluar se karriera e tij profesionale ndikon në jetën…
Juventusi do të përballet nesër me Lacion në finalen e Superkupës së Italisë, e cila do të zhvillohet në Riad…
Briken Calja një nga peshëngritësit më të mirë në Shqipëri, ka arritur rezultate historike në dy vitet e fundit për…
Janë mbyllur në këto momente 4 ndeshjet e Kategorisë së Parë në grupin B, të vlefshme për javën e 12-të.…
Jurgen Klinsman kërkon përforcime cilësore në merkato për ta shpëtuar Hertën e Berlinit nga rënia dhe për të synuar një…
Ekip i Laçit aktualisht ndodhet në vendin e tretë të Kategorisë Superiore. Megjithatë klubi kurbinas, kërkon ndryshime në skuadër, ku…

Lajmet e fundit

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Aktualitet

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Mediat fqinje kanë zbardhur emrat e dy shqiptarëve të arrestuar, nga policia italiane në San Salvo, pas megaoperacionit të kryer në Bari. Bëhet e ditur se shqiptarët e arrestuar janë Denis Bimi...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Aktualitet

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Aktualitet

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni policor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!