×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Një peshëngritës është rrëzuar ndërsa u përpoq që të ngrinte peshën 160 kg në Lojërat e Commonwealth. Joshua Parry ra…
Elseid Hysaj për herë të parë në Serie A luajti në vitin 2014. Nga atëherë shumë gjëra kanë ndryshuar. Empoli…
Milani bën një tjetër hap fals. Kuqezinjtë e drejtuar nga Gennaro Gattuso humbën dy pikë në “San Siro”, pasi barazuan…
Janë zhvilluar sot pjesa më e madhe e ndeshjeve të javës së 28 në SuperLigën e Zvicrës. Duket se futbollistët…
Pas fitores me Laçin, trajneri i Partizanit Klevis Dalipi, deklaroi se është shumë i lumtur për rezultatin, pasi fitorja u…
Vendimet e djeshme të Komisionit të Disiplinës në FSHF kanë zbuluar pa dashje një nga mashtrimet e mëdha sa u…
Tragjeditë vazhdojnë në botën e futbollit. Muajt mars dhe prill kanë rezultuar shumë të dhimbshëm dhe zymtë, kjo për shkak…
Një debat i zhvilluar në rrjetin social “facebook” mes presidentit të Sporting Lisbonës dhe senatorëve të këtij ekipi ka përfunduar…
Situata ku ndodhet Skënderbeu aktualisht duket se i ka lënë të gjithë pa gjumë. Dy humbje radhazi sigurisht që nuk…
Juventusi është sërisht pranë fitimit të titullit në “Serinë A”, por prap se prap ky fakt duket se nuk mund…
Spektakël pafund dhe me rezultate të papritura ishin ndeshjet e para të çerekfinaleve të “Champions League” por si gjithmonë futbollistët…
Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi do të luftojnë në tre muajt e ardhshëm që ta mbyllë sa më mirë sezonin,…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...