U godit nga rrufeja teksa kulloste bagëtitë, vdes tragjikisht 22-vjeçari shqiptar

Hënë, 04 June 2018 18:44

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën tragjikisht një i ri shqiptar.

Kjo ngjarje ndodhi të shtunën, në Eordea, Kozani. “Zogla” shkruan se 22-vjeçari shqiptar ka gjetur vdekjen pasi është goditur nga një rrufe teksa kulloste bagëtitë.

Mësohet se trupi i pajetë i të riut u gjet nga një tjetër shqiptar. Ndërkohë, nga rrufeja pak orë më vonë humbi jetën edhe një shtetas grek.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Po riparonte defektin në Yzberisht, dëmtohet punonjësi i OSHEE!

Aktualitet

Po riparonte defektin në Yzberisht, dëmtohet punonjësi i OSHEE!

Një punonjës i Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka mbetur i dëmtuar gjatë punimeve për rregullimin e defektit në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Sipas njoftimit të OSHEE...

Një vjedhje në dy ditë/ ‘Skifterët’ shigjetojnë ‘bishat’ luksoze në kryeqytet, zonat dhe markat e preferuara

Aktualitet

Një vjedhje në dy ditë/ ‘Skifterët’ shigjetojnë ‘bishat’ luksoze në kryeqytet, zonat dhe markat e preferuara

Markat më të preferuara janë “Mercedes-Benz”, “Range Rover” “BMW” dhe “Audi” ndërsa zonat ku janë regjistruar më tepër vjedhje në kryeqytetin shqiptar janë rruga “Myslym Shyri”, “ish-Blloku”dhe “21-Dhjetori”, “Zogu i...

Mësohen vendet ku do të zhvillohen finalet e Ligës së Kombeve, Kosova e pafat

Sport

Mësohen vendet ku do të zhvillohen finalet e Ligës së Kombeve, Kosova e pafat

Është hedhur shorti në Nyon të Zvicrës, ku janë mësuar vendet pritëse të finaleve që do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve. Dardanët dhuruan emocione të mëdha gjatë kualifikueseve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!