Denoncimi/ Drejtori i Portit të Shëngjinit i dënuar nga Gjykata

E mërkurë, 11 September 2019 16:27

Një qytetar ka denoncuar drejtorin e Portit të Shëngjinit, Agustin Gjini, i cili ka qenë i dënuar nga Gjykata e Lezhës.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha, i cili shkruan se ‘Krimi dhe dënimi nga gjykatat, kriter merite për tu rritur në drejtor dhe më lartë në narkoshtetin e Edvin Mafisë!

 

‘Krimi dhe dënimi nga gjykatat, kriter merite për tu rritur në drejtor dhe më lartë në narkoshtetin e Edvin Mafisë! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital për narko drejtorin e Portit të Shengjinit. Sb’

 

Image

 

© SYRI.net

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 26 janar 2020

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 26 janar 2020

Dashi Emocionet e tepërta mund të ndikojnë negativisht në sistemin tuaj nervor. Përpiquni t’iu përshtateni nevojave familjare. Partneri/partnerja juaj mund të ndihen të parëndësishëm krah jush sot, për shkak të axhendës...

“SHBA vlerëson përpjekjet e Kinës për të ndaluar përhapjen e koronavirusit”

Globi

“SHBA vlerëson përpjekjet e Kinës për të ndaluar përhapjen e koronavirusit”

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump deklaroi se vlerëson përpjekjet e qeverisë kineze për të ndaluar përhapjen e koronavirusit (2019-nCoV) i cili është shfaqur fillimisht në qytetin Wuhan të Kinës Në një...

Po heshtim, po ikim dhe po vdesim për së gjalli…?!

Bota Shqiptare

Po heshtim, po ikim dhe po vdesim për së gjalli…?!

Nga Skënder MULLIQI Të gjithë i kemi endrrat e jetës. Dikush që ka talent dhe është këmbëngulës , edhe e arrinë synimin e dëshiruar. Kështu mendojnë shumë njerëz të dijës. Edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!