Kundërshtuan shefin e rrugores, shkarkohen 3 oficerë policie

E mërkurë, 23 October 2019 10:49

Debati me shefin e rrugores së Tiranës u ka kushtuar vendin e punës 3 oficerëve të policisë.

2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist janë larguar nga puna pas një debati me shefin e Policisë Rrugore Erjon Ahmeti.

Të shkarkuarit mësohet se janë A. Th., ish-shef i zyrës së aksidenteve në komisariatin e policisë rrugore, O. Gj.,  ish-specialist i aksidenteve në komisariatin e Qar

Modifikuar më E mërkurë, 23 October 2019 11:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjirokastër, 68-vjeçari përfundon te Trauma pas sherrit me grushte

Aktualitet

Gjirokastër, 68-vjeçari përfundon te Trauma pas sherrit me grushte

Një 68-vjeçar nga Gjirokastra ka përfunduar në spitalin e Traumës pas një konflikti me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ish Agjensia e Udhëtarëve Gjirokastër, ku  shtetasi...

Kanada, kryeministri Trudeau zgjedh kabinetin e ri qeveritar

Globi

Kanada, kryeministri Trudeau zgjedh kabinetin e ri qeveritar

Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau shpalli kabinetin e tij të ri, ndërsa liberalët filluan një mandat të dytë sfidues në një qeveri të pakicës, mes pakënaqësisë në rritje në provincat...

BE kërkon t’i jepet fund dhunës në Iran

Globi

BE kërkon t’i jepet fund dhunës në Iran

Bashkimi Evropian i ka kërkuar Iranit të tregojë “përmbajtje maksimale” në trajtimin e protestave që kanë tronditur vendin ditët e fundit. Një zëdhënëse e BE-së të enjten u shprehu ngushëllime familjeve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!