Dhunohet biznesmenia në Lazarat, përfundon në spital me dëmtime në kokë

Tuesday, 19 November 2019 10:35

Një ngjarje e rëndë sapo është raportuar nga Lazarati, në Gjirokastër. Mësohet se një biznesmene është dhunuar nga persona të paidentifikuar.

“BalkanWeb” mëson se viktimë e dhunës ka rënë shtetasja Lavdije Buzheri nga Kordhoca. Gruaja është transportuar në spital dhe mësohet se ka dëmtime në kokë.

Ndërkohë, policia po punon për të zbardhur ngjarjen.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova ende pa qeveri, Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së re të Kuvendit

Politikë

Kosova ende pa qeveri, Konjufca thërret mbledhjen e parë të Kryesisë së re të Kuvendit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thirrur për sot mbledhjen e parë të Kryesisë së legjislaturës së shtatë të Kuvendit, ndonëse dy partitë kryesore Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja...

Horoskopi për ditën e sotme 20 janar 2020

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme 20 janar 2020

Dashi Shpenzojeni kohën e lirë me fëmijë, pasi do të mund të çliroheni nga stresi. Sa i përket anës financiare ka gjasa gjendja të përforcohet. Lidhja juaj e dashurisë po...

Parashikimi i motit, e hënë e martë, 20 - 21 janar 2020

Moti

Parashikimi i motit, e hënë e martë, 20 - 21 janar 2020

Gadishull i Ballkanit vazhdon të jetë në ifluencën presonit të lartë atmosferiki i cili do të kushtëzojë  në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të qëndrueshëm.  E hënë, 20 janar 2020 Fillimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!