‘Për pak më vranë’, kush është vlonjati që i bënë atentat te Uji i Ftohtë

Premte, 24 Janar 2020 12:35

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e kësaj të premteje në qytetin e Vlorës.

Policia nxitoi të jepte një njoftim se autori kishte qëlluar me armë dhe më pas ishte larguar.

Burime nga Vlora kanë bërë me dije, se ngjarja nuk ka qenë dhe aq banale saç pretendon policia

Një person rezulton të ketë humbur kontaktet me familjarët pas të shtënave.

Pronari i një makine Porche, që gjendet në vendngjarje me dyer të hapura, dhe që dyshohet se ka inicialet E. V., ka telefonuar bashkëshorten dhe i ka thënë ‘për pak më vranë’, por që pas kësaj telefonate ka humbur të gjitha kontaktet

Pra nuk dihet ende nëse është lënduar apo jo, por dihet që nuk është në vendngjarje dhe nuk ka më kontakt me familjarët e tij.

Nuk përjashtohet mundësia që të kemi të bëjmë me një rast pengmarrje, pasi dhe më herët Vlora është tronditur nga ngjarje të tilla kriminale.

Modifikuar më Premte, 24 Janar 2020 13:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapiteni i shkarkuar nga aeroplanmbajtësja amerikane, pozitiv me koronavirus

Globi

Kapiteni i shkarkuar nga aeroplanmbajtësja amerikane, pozitiv me koronavirus

Mediat amerikane raportojnë se kapiteni i Marinës amerikane, Brett Crozier, i cili u shkarkua disa ditë më parë nga detyra ka shfaqur simptoma të virusit të ri me origjinë nga...

A e “vrasin” temperaturat e larta koronavirusin? Ja ç’thonë shkencëtarët

Aktualitet

A e “vrasin” temperaturat e larta koronavirusin? Ja ç’thonë shkencëtarët

Parashikimet e motit jane te mira, per diell dhe rritje temperaturash me nderrimin e stineve. Ne kulmin e krizes totale nga koronavirusi me nje numer te frikshem viktimash dhe te...

Koronavirusi te tigri/ Përse ky lajm duket kaq i frikshëm

Globi

Koronavirusi te tigri/ Përse ky lajm duket kaq i frikshëm

Sikur të mos mjaftonte tmerri nga numri i vdekjeve për shkak të koronavirusit, orët e fundit është raportuar se një tigër në një kopsht zoologjik në Nju Jork ka rezultuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!