Te paktën 6 të vdekur në Gjermani nga një sulm me armë

Premte, 24 Janar 2020 14:47

Gjatë një sulmi më armë në Gjermani ka të paktën 6 të vdekur Ngjarja ka ndodhur në ROT am See.

Sipas njoftimeve te fundit përsonat janë vrarë gjate sulmit me armë në një qytet në perëndim të Nurembergut, Gjermani.

Sipas burimeve lokale  të medias, sulmuesi është arrestuar nga policia.

Nderkohe qe nje media gjermane DPA thotw se ka shume tw plagosur ose te vrare te tjere.  Nuk ka informacion mbi sulmuesin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kërkoi dorëheqjen e Shahinit dhe llogari për AMA-n, ‘ndëshkohet’ kryetarja e komisionit të mediave

Politikë

Kërkoi dorëheqjen e Shahinit dhe llogari për AMA-n, ‘ndëshkohet’ kryetarja e komisionit të mediave

Opozita parlamentare duket se nuk po gjen rehat edhe pse nuk ka mbajtur ndonjë peshë të madhe në skenën politike shqiptare. Burime për “BalkanWeb” bënë me dije se grupi parlamentar...

VIDEO/ Koronavirusi, një fëmijë afgan izolohet në Sarandë

Aktualitet

VIDEO/ Koronavirusi, një fëmijë afgan izolohet në Sarandë

Një fëmijë afgan po mbahet i izoluar në Spitalin e Sarandës, pasi fillimisht është dyshuar për koronavirus për shkak të temperaturës së lartë që ka pasur gjatë kontrollit. Burimet policore thonë...

PD kërkon shkarkimin e Ministres së Arsimit, Besa Shahini

Politikë

PD kërkon shkarkimin e Ministres së Arsimit, Besa Shahini

Partia Demokratike deklaron se heshtja e qeverisë duke mos e dënuar abuzimin seksual të një mësuesi me nxënësen e mitur në një shkollë të Fierit është tregues se qeveria nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!