Bllokohet në banese 4 vjeçari zjarrfikësit me shkallë shkojnë ta nxjerrin

Premte, 24 Janar 2020 13:18

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar për të ndihmuar një fëmijë i cili kishte mbetur i bllokuar dhe vetëm në apartament.

Fqinjët kanë alarmauar policinë dhe zjarrfikësen e Gjirokastrës për të bërë të mundur nxjerrjen e tij.

Ngjarja është shënuar në lagjen Granica të Gjirokastrës. Kanë qenë komshinjtë e pallatit që kanë lajmëruar zjarrfikësit për ti ardhur në ndihmë 4 vjeçarit të vetëm në banesë.

Nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes ndërsa mësohet se fëmija ka dalë nga banesa pasi forcat e zjarrëfikëses janë futur në banesë duke bërë të mundur shmangein e ndonjë incidenti që mund të ndodhte.

 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Biznesi i Riciklimit në Shqipëri

Aktualitet

Biznesi i Riciklimit në Shqipëri

Projekti SWAN, platforma dixhitale për menaxhimin e mbetjeve të ngurta, financuar nga Bashkimi Europian dhe vendet pjesëmarrse të rajonit  si synim kryesore të tij ka përmirësimin e menaxhimit mbetjeve, dhe...

Kërkoi dorëheqjen e Shahinit dhe llogari për AMA-n, ‘ndëshkohet’ kryetarja e komisionit të mediave

Politikë

Kërkoi dorëheqjen e Shahinit dhe llogari për AMA-n, ‘ndëshkohet’ kryetarja e komisionit të mediave

Opozita parlamentare duket se nuk po gjen rehat edhe pse nuk ka mbajtur ndonjë peshë të madhe në skenën politike shqiptare. Burime për “BalkanWeb” bënë me dije se grupi parlamentar...

VIDEO/ Koronavirusi, një fëmijë afgan izolohet në Sarandë

Aktualitet

VIDEO/ Koronavirusi, një fëmijë afgan izolohet në Sarandë

Një fëmijë afgan po mbahet i izoluar në Spitalin e Sarandës, pasi fillimisht është dyshuar për koronavirus për shkak të temperaturës së lartë që ka pasur gjatë kontrollit. Burimet policore thonë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!