VIDEO/ Zbulohet mashtrimi i Ramës me telefonatat ‘live’ me qytetarët

E mërkurë, 25 Mars 2020 22:14

Edi Rama doli mbrëmjen e sotme live në Facebook e tij, duke thënë se po flistet me qytetarët drejtpërdrejt.

Por Rama dhe stafi i tij teknik, ka harruar që të fshehë të gjithë mashtrimin.

Ramën mbrëmjen e sotme e ka tradhëtuar teknologjia dhe i ka rrëzuar teatrin banal se gjoja punon edhe natën.

 
 

Regjistrimi është bërë gjatë ditës, siç duket nga dritarja në krah të centralistit të kryeministrisë, ku drita është normale duke na traguar se Rama nuk ishte live, siç e pretendoi 1 orë më parë në ERTV.

 

Është mirë që në vend të teatrit të montuar me telefonata të montuara, Edi Rama të zbatojë planin për të siguruar të ardhura për mbijetesën e bizneseve dhe të qytetarëve.

 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

19-vjeçari vdes në Londër/ Flet tezja: Kishte dhimbje gjoksi, i thanë se është thjesht një grip i keq

Kronikë

19-vjeçari vdes në Londër/ Flet tezja: Kishte dhimbje gjoksi, i thanë se është thjesht një grip i keq

Luca Di Nicola ishte një 19-vjeçar me origjinë nga provinca e Teramos në Itali, i cili vdiq në 24 mars në Londër. Shkak i vdekjes dyshohet të jetë bërë koronavirusi...

Zjarrfikësi italian që ndihmoi gjatë tërmetit: Faleminderit vëllezër shqiptarë, nuk do ta harrojmë

Aktualitet

Zjarrfikësi italian që ndihmoi gjatë tërmetit: Faleminderit vëllezër shqiptarë, nuk do ta harrojmë

Në nëntor udhëhoqi një ndër ekipet e kërkim-shpëtimit për viktimat e tërmetit në Shqipëri.Pino di Gioia, shef i zjarrfikësve në Bari, nuk e fsheh mallëngjimin teksa sheh mjekët shqiptarë që...

“Më e keqja kaloi”, Dolores nis palestrën, e ndihmon Ronaldo

Show-biz

“Më e keqja kaloi”, Dolores nis palestrën, e ndihmon Ronaldo

Më e keqja kaloi: Maria Dolores, nëna e Cristiano Ronaldo, është rikthyer në shtëpi pas operacionit që iu nënshtrua një muaj më parë. Lajmin e ka bërë publik vetë Dolores...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!