FOTOGALERI/ E shkretuar dhe pa jetë, Tirana si asnjëherë më parë

Saturday, 04 Prill 2020 20:47

Tirana është bosh si kurrë më parë në këto 30 vite. Bulevardet dhe rrugët kryesore të kryeqytetit janë tërësisht të shkreta përveç ndonjë mjeti të autorizuar që mund të lëvizë në këtë periudhë të pazakontë.

Policia e ushtria vazhdojnë të qëndrojnë në postblloqe në pika të ndryshme për ndalimin e personave që thyejnë rregullat e vendosura, ndërsa apeli nuk ndryshon: qytetarët të qëndrojnë në shtëpitë e tyre.

Deri tani, në Shqipëri numërohen 333 raste të infektuarish me COVID-19, 18 viktima, ndërsa numri i të shëruarve ka shkuar në 99. 

Më poshtë disa foto se si duket Tirana në orët e pasdites....

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!