Fushë-Krujë/ Makina përplas për vdekje 18-vjeçarin

E mërkurë, 25 Prill 2018 21:05

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë mbrëmjen e sotme.

Një makinë me targa AA714TA ka përplasur për vdekje këmbësorin A.Ç. 18 vjeç, pranë fshatit Larushk.

Mësohet se 18-vjeçari u përplas nga makina teksa po ecte në anë të rrugës.

Shkak i aksidentit dyshohet shpejtësia e madhe e automjetit. 

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe ka nisur hetimet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lojtari i Celta Vigos bën këtë ndërhyrje për ‘karton’ ndaj Zinedine Zidane

Sport

Lojtari i Celta Vigos bën këtë ndërhyrje për ‘karton’ ndaj Zinedine Zidane

Zinedine Zidane e ka pësuar keq në takimin ndërmjet Real Madridit dhe Celta Vigos, i cili përfundoi në barazim 2-2. Përveçse ekipi i tij dështoi të marrë tri pikët, edhe në...

Nga shfrytëzimi i prostitucionit kaloi tek vjedhjet, policia arreston 39-vjeçarin e dënuar

Kronikë

Nga shfrytëzimi i prostitucionit kaloi tek vjedhjet, policia arreston 39-vjeçarin e dënuar

Kapet dhe arrestohet në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së biçikletave Komisariati i Policisë Nr. 1, nisur nga shqetësimet e qytetarëve në lidhje me...

Spoti i punëtorëve të huaj ndez debatet në Shqipëri

Aktualitet

Spoti i punëtorëve të huaj ndez debatet në Shqipëri

Një spot ku shfaqen disa punëtorë të huaj në Shqipëri, të cilët apelojnë te bashkëkombasit e tyre për të ardhur e për të punuar si ata, ka hapur shumë debate në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!