Kukës/ Krim në familje, burri masakron gruan me sëpatë

E Enjte, 05 Prill 2018 08:26

Krimi në familje godet sërish.

Këtë herë ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Borje të Kukësit, ku burri ka vrarë me sëpatë bashkëshorten e tij.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:15 mbrëmjen e së mërkurës.

Policia bën me dije se, shtetasi Adem Tale, 75 vjeç, baba i 6 fëmijëve ka vrarë me mjete të forta, bashkëshorten e tij, shtetasen Z.T, 68 vjeçe.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta. Autori i krimit, pas ngjarjes, është larguar.

Policia po punon për kapjen e 75-vjeçarit.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 08:34

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Aktualitet

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka lëkundur Sarandën dhe zonën jugore të vendit. Tërmeti me epiqendër në fshatin Aliko, 6 km në Jug-Lindje të Sarandës është ndjerë edhe në Delvinë...

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Aktualitet

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Dy vëllezër nga Michigan kishin shkuar së bashku për gjueti dhe ishin vendosur në kërkim të një dreri që njëri prej vëllezërve e kishte plagosur më herët. Ata ishin ndarë në...

Harbohet Wanda Nara! Publikon pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime të trupit

Show-biz

Harbohet Wanda Nara! Publikon pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime të trupit

Njihet për karakterin e një femre e cila nuk ka kufijë. E dashura e Mauro Icardit Wanda Nara është rikthyer sërish protagoniste në mediat rozë. Bukuroshja që tashmë është bërë pjesë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!