Surprizat e motit për nesër/ Erë e fortë, shtrëngata dhe…

E Enjte, 03 May 2018 19:23

Edhe ditën e nesërme, meterologët parashikojnë reshje shiu në shumicën e qarqeve të vendit.

RESHJET

Sipas IGJEUM: Sot pasdite (e enjte, dt.03) dhe nesër (e premte, dt.04) priten reshje të dobëta, por deri lokalisht mesatare, të shoqëruara edhe me shtrëngata në shumicën e qarqeve. Shumica e reshjeve do te bien gjate pjesës se dyte te ditës se sotme.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt.04) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 22 °C
në vendet e ulëta: 11 / 25 °C
në vendet malore: 9 / 20 °C

ERA

Sot pasdite (e enjte, dt.03) dhe nesër (e premte, dt.04) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në bregdet deri e fortë.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:38

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tregime të moshës së rinisë/Mbresa nga libri ”I tillë jam”, i prozatorit shqiptaro-amerikan, Shefqet Meko

Kulturë

Tregime të moshës së rinisë/Mbresa nga libri ”I tillë jam”, i prozatorit shqiptaro-amerikan, Shefqet Meko

TREGIME TË MOSHËS SË RINISË – Mbresa nga libri ” I tillë jam”, i prozatorit shqiptaro-amerikan, Shefqet Meko- PROMOTED CONTENT     Nga Fuat Memelli Boston-SHBA Kisha lexuar plot shkrime të Shefqet Mekos, qysh kur ai hyri...

Pesë kuzhinierë shqiptarë bëhen bashkë në Itali, ja gjesti mbresëlënës që bëjnë për të prekurit nga tërmeti

Aktualitet

Pesë kuzhinierë shqiptarë bëhen bashkë në Itali, ja gjesti mbresëlënës që bëjnë për të prekurit nga tërmeti

Pesë kuzhinierë shqiptarë do të gatuajnë në San Martino për familjet e prekura nga tërmeti. Nisma pritet të ndërmerret nga data 26 deri në 31 Janar në restorantin San Giminiano.  Mediat...

Merr flakë në lëvizje autobusi urban në Tiranë

Aktualitet

Merr flakë në lëvizje autobusi urban në Tiranë

Një autobus që kryente shërbimin urban në Tiranë ka marrë flakë në orët e pasdites. Autobusi mësohet se i përkiste linjës Kamzë-Tiranë.     Urbani ka marrë flakën në pjesën e pasme të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!