Detaje të reja për vdekjen e 3-vjeçarit në Durrës,mbërriti në Poliklinikë pa puls dhe pa tension

E Enjte, 05 Prill 2018 15:38
foto ilustruese foto ilustruese

Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me vdekjen e 3-vjeçarit në Durrës.

Sipas nëndrejtorit të spitalit të Durrësit, Genti Kavaja fëmija ka mbërritur në Poliklinikë pa puls dhe pa tension. Gjithsesi mjeku tha se s’mund të thuhet asgjë deri në fund të hetimeve.

Fëmija mbërriti në Poliklinikë pa puls dhe pa tension. Iu dha ndihma nga mjekët kardiologë. U lajmërua urgjenca, por fëmija humbi jetën rrugës. Është ngritur një grup pune për të verifikuar shkakun. S’mund të themi asgjë deri në fund të hetimeve”, ka deklaruar nëndrejtori i spitalit të Durrësit.

Fëmija ka qenë duke ngënë në kopësht, në momentin kur i kanë nisur komplikimet e para. Ndërsa po hante supë i janë bllokuar rrugët e frymëmarrjes.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 15:41

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!