Librazhd/ Merr flakë makina në mes të rrugës

Diel, 08 Prill 2018 14:22

Rreth mesditës në qytetin e Librazhdit ka marrë flakë një automjet.

Automjeti po lëvizte në aksin rrugor të rrugës nacionale.

Menjëherë drejtuesi i mjetit e ka braktisur makinën,dhe pak çaste më pas kanë mbërritur edhe zjarrëfikëset.

Por automjeti është shkrumbuar duke shkaktuar tym dhe flakë, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar edhe policia dhe një grup hetimor, të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve që cuan në marrjen flakë të automjetit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!