Debati për taksën në Rrugën e Kombit, ja cfarë bëjnë kosovarët këtë fundjavë

Diel, 08 Prill 2018 14:35

Pas debatit për Rrugën e Kombit, i cili vazhdon të shqetësojë qytetarët e Shqipërisë dhe Kosovës, autoritet doganore në Morinë bëjnë me dije se gjatë orëve të para të mëngjesit të së dielës, kaluan përmes doganës mbi 700 automjete me qindra qytatarë. Për momentin dogana e Morinës po punon me kapacitet të plotë me 5 sportele.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbardhet misteri/ Përmendet Olsi: Ja e vërteta e helmimit

Aktualitet

Zbardhet misteri/ Përmendet Olsi: Ja e vërteta e helmimit

Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk do të zgjaste shumë. Paja nuk ishte...

Media amerikane dhe zhurma për shkarkimin e Presidentit Trump

Globi

Media amerikane dhe zhurma për shkarkimin e Presidentit Trump

Buja i një shkarkimi të mundshëm të Presidentit Donald Trump nga detyra ishte në qendër të diskutimeve në emisionet e debateve televizive të së dielës në Shtetet e Bashkuara, pa...

FOTO/Shqiptari gjendet pa ndjenja në rrugë, kërkohet ndihma për ta identifikuar

Aktualitet

FOTO/Shqiptari gjendet pa ndjenja në rrugë, kërkohet ndihma për ta identifikuar

Një shqiptar i cili jeton në Greqi është përballur me një situatë të rëndë ditën e sotme. Teksa ai ka qënë duke kaluar në rrugë ka hasur një person të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!