×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Një tjetër shqiptar ka ndërruar jetë në një spital në Itali, pasi ishte goditur me kokë nga një tjetër shqiptar…
Detyrat ishin të qarta nga shefat e tyre për punonjësit e policisë së kryeqytetit e jo vetëm, që të mos…
Gazetari me eksperiencë, i mbulimit të Prokuroisë, Trashëgim Sokolaj publikoi sot shkeljet që prokurorja e Kukësit Alma Ahmeti ka bërë…
Gjykatësja Alma Ahmeti , e cila la në burg 11 Kuksianë nga 23 që u arrestuan për protestën në Rrugën…
U zhvillua sot në Tiranë konferenca ballkanike e të majtëve të rajonit. Në konferencë ishte i pranishëm edhe Albin Kurti,…
Policia ka nisur ditën e djeshme këkimet për 32 vjeçarin nga Vlora , i cili ka humbur kontaktet me familjen…
Shqipëria ka qënë sot në qendër të vëmendies jo vetëm nga mediat e vendit por edhe ato mbarëbotërore. Agjenci të…
Tendenca e rënies së euros shfaqet sërish. Monedha e përbashkët ra sot nën nivelin e 130 lekëve duke u këmbyer…
Tjetër dëshmi tronditëse e një prej protestuesve të Rrugës së Kombit i cili rrëfeu sot në sallën e gjyqit në…
Alma Ahmeti, gjyqtarja e Kukësit, e cila sot në Gjykatën e Tiranës vendosi të lërë në burg 11 protestuesit e…
Një punonjë i HEC-it, ka rënë 50 metra në greminë, por sipas deklarimeve paraprake nuk ka qenë në punë. Shtetasi…
Në një prononcim për mediat kryetari I PD , Lulzim Basha ka thënë se protesta nxori fytyren e rregjimit kriminal…

Lajmet e fundit

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Sport

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Ky është Europian rekordesh për shqiptarët.   Kur ishte menduar se si zakonisht, rekordin për konsumin e birrave do e shënonin anglezët apo skocezët, panorama ka ndryshuar.     Sipas gazetës gjermane, Waltroper Zeitung, kampionët...

Ekspertja: Pse SPAK nuk ndjek paranë e kompanive që ka hetuar, pse nuk bllokon ‘5D’

Politikë

Ekspertja: Pse SPAK nuk ndjek paranë e kompanive që ka hetuar, pse nuk bllokon ‘5D’

  Ekspertja e ekonomisë, Brisida Shehaj ka folur në lidhje me skandalin e inceneratorëve se kush pritet të digjet tani. Gjatë bisedës, Shehaj tha se SPAK nuk po ndjek paranë e kompanive...