Mariza Ikonomi tregon hapur dëshirën për një duet me reperin e njohur shqiptar

Diel, 13 October 2019 13:49

Mbrëmjen e djeshme Mariza Ikonomi ishte një ndër të ftuarit special të emisionit “Shiko kush luan”. Gjatë lojërave të ndryshme këngëtarja ka treguar detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Mariza nuk i ka bërë bisht pyetjes në lidhje me statusin e saj aktual, duke treguar se është beqare.

Pavarësisht se Mariza numëron një sërë bashkëpunimesh në repertorin muzikor, ajo ka treguar se karrierës së saj i mungon një duet. “Më mungon një duet me Capital T”, ka thënë Mariza.

Ikonomi ishte e pranishme në koncertin “Time Capsule” të organizuar nga reperi dhe aty duhet t’i ketë kuptuar akoma më mirë vlerat artistike të Capital T.

Mariza ka më shumë se 1 vit që nuk është aktive në muzikë dhe ndoshta mund të rikthehet me ndonjë bashkëpunim me Capital T, duke qenë se dëshirën për duet e shprehu publikisht.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Aktualitet

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Një insuficience e rëndë pulmonare, të cilës nuk mundi t’i mbijetojë dot, është kjo sëmundja që i mori jetën aktorin të mirënjohur Xhevdet Feri dy ditë më parë. Në një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!