Pritet vetëm shkarkimi i Kovaç, Bayern takon ish-teknikun e Juventus, Allegri

Diel, 03 November 2019 14:19

Humbja turpëruse në ndeshjen e fundit të Bundesligës, ka përshtjelluar atmosferën te Bayern Munich. Në dyshim prej javësh, Nico Kovac duket se nuk mund të shpëtojë më pankinën e tij. Në këtë mënyrë, dyshimi i vetëm ka të bëjë me zëvendësuesin e tij në skuadrën bavareze. Pretendenti kryesor është Maurizio Pochettino, por drejtuesit e klubit gjerman nuk mund të presin që ai të vendosë të largohet nga Tottenham.

Max Allegri United E1569486886197

Kështu në listë fiton kuota një tjetër emër i rëndësishëm i trainingut që është pa një skuadër. Bëhet fjalë për Massimiliano Allegri. Sipas mediave gjermane, drejtuesit e Bayern kanë marrë informacione në lidhje me ish-teknikun e Juventusit dhe shumë shpejt do të ketë një takim për të vendosur përfundimisht, nëse italiani do të jetë pasardhësi i Kovac në Mynih.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Aktualitet

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Policia në Tivar paraqiti kërkesë për fillimin e procedurave ndaj shtetasit Irfan Domnori, 64-vjeç, nga Shkodra, njofton Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, trasnmeton Ulqini Online. Shtetasi nga Shqipëria është dënuar me...

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Sport

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Në mbrëmje, në Shqipëri, Didier Deschamps do të festojë pankinën e 100 si trajner i Francës. E gjithnjë, pa sulmuesin më të mirë francez të historisë së Real Madrid në...

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Aktualitet

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Ndeshja Shqipëri Francë do akoma disa orë të fillojë, por masat e sigurisë në stadiumin “Air Albania” po bëhen gjithmonë e më shtrënguese. Forca të shumta policia po rrethojnë impiantin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!