×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Lajm i fundit/ Trup i pajetë në oborrin e urgjencës në Durrës

Premte, 13 Prill 2018 20:43

Një person i pajetë është gjetur në oborrin e urgjencës së spitalit të Durrësit.

Sakaq burime nga policia bëjnë me dije se i ndjeri është shtetasi me inicialet I.Sh. 54 vjec, i njohur nga banorët si endacak.

Por të njëjtat burime thonë se në trupin e të ndjerit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe nga veprimet e mëtejshme u konstatua se vdekja e 54-vjeçarit ka ardhur për shkaqe natyrale.

Materialet e rastit janë referuar në Prokurorinë e Durrësit për veprime të mëtejshme. 

Login to post comments

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...