Arrestohet një 40-vjeçar, sulmoi me thikë 3 persona

Diel, 15 Prill 2018 09:44

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka kryer arrestimin e një 40-vjeçari pasi më parë kishte sulmuar me thikë 3 persona.

Personi i arrestuar është Kujtim Imeri, i cili në fshatin Shen e Premte në Divjakë ka sulmuar me thikë 3 personat e tjerë, të cilët ndodhen në spitalin rajonal nën kujdesin e mjekëve.

40-vjeccari i arrestuar Imeri ka qenë i dënuar më parë për veprën penale të plagosjes.

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 09:57
Login to post comments

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...