Parashikimi i motit, e martë 2 prill 2019

Tuesday, 02 Prill 2019 08:09

Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të dukshme paraqiten në Ekstremet Veri dhe jug të territorit.

Ndërsa pasditja sjellë shtim të vranësirave dhe pritet që në pjesën më të madhe të vendit të kemi reshje shiu.

Gjatë natës kemi pauzë të reshjeve por vranësirat do të jenë dominante. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por rënie të lehtë sjell mesdita duke luhatur vlerat ditore nga 5°C në zonat malore deri në 24°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2-3 ballë.

moti

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike për portalin MKD.mk. Jozyrtarisht nënvizohet se personi i përfshirë nga...

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Show-biz

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Ajo fitoi miliona fansa në rolin e saj si avokatja e guximshme në Sex and the City, por tani Sintia Nikson ka diçka krejt tjetër në mendje. Ajo ka hequr dorë...

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Sport

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Manchester City ka prezantuar tashmë anikimimin zyrtar në CAS të Lozanës për vendimin e Uefa-s që parashikon përjashtimin nga kupat europiane për dy vitet e ardhshme, për shkak të thyerjes...

Sondazh

Nothing found!