Parashikimi i motit, e mërkurë 3 prill 2019

E mërkurë, 03 Prill 2019 08:19

Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, kryesisht në zonat lindore dhe juglindore.

Pasditja sjell shtim të vranësirave dhe intervale me reshje shiu në të gjithë vendin.

Edhe nata do të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike, ku reshjet të izoluara mbeten prezente në zonat Juglindore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit janë ulur lehtë në mëngjes por dhe në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 4°C zonat malore deri në 21-22°C zonat e ulëta dhe bregdeti.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

moti 1

Modifikuar më E mërkurë, 03 Prill 2019 08:50

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike për portalin MKD.mk. Jozyrtarisht nënvizohet se personi i përfshirë nga...

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Show-biz

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Ajo fitoi miliona fansa në rolin e saj si avokatja e guximshme në Sex and the City, por tani Sintia Nikson ka diçka krejt tjetër në mendje. Ajo ka hequr dorë...

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Sport

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Manchester City ka prezantuar tashmë anikimimin zyrtar në CAS të Lozanës për vendimin e Uefa-s që parashikon përjashtimin nga kupat europiane për dy vitet e ardhshme, për shkak të thyerjes...

Sondazh

Nothing found!