Parashikimi i motit, 24 korrik 2019

E mërkurë, 24 July 2019 08:03

Kontinenti Evropian vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit subtropikal i  cili po kushtëzon  territorin e Shqipërisë  mot të stabilizuar.

Moti do të jetë me kthjellime përgjatë Ultësirës perëndimore. Në  zonat malore vranësirat do të shfaqen të pakta deri mesatare . Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  8-10  m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten të larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   17/33°C

Zonat e  ulëta   19/38°C

Zonat  bregdetare  22/35°C

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Aktualitet

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Ora shënonte 22:30 e mbrëmjes të së shtunës kur 4 persona të veshur me uniformë policie, të maskuar dhe të armatosur rëndë zbarkuan përpara hotel A&A në Laç, ku në...

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Bota Shqiptare

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Nga Skënder MULLIQI Moti po jetojmë në iluzione së në Kosovë do të bëhët mirë. Moti janë lënë anash proceset demokratike dhe shteti ligjor. Kurrë deri më sot nuk patem...

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

Politikë

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

  Ambasadori i BE, Luigi Soreca kërkon menjëherë një marrëveshje në Këshillin Politik. Soreca thotë se ajo është e arritshme dhe duhet patjetër tani për të filluar negociatat. Soreca thotë se Reforma...

Sondazh

Nothing found!