Të harxhosh miliona euro për të shëmtuar një "bishë të kuqe" si Ferrari

E mërkurë, 11 September 2019 10:54

Mund të thuash me bindje të plotë se njerëzit e famshëm nuk kanë se ku t’i çojnë paratë e tyre duke gjetur mënyra nga më të ndryshmet për t’i shpenzuar. Sulmuesi i Arsenal-it vendos të eksperimentojë me makinat tij, duke i veshur nga jashtë me një shtresë kromi.

Aubameyang i beson Laferrarin e tij me vlerë 2.2 milionë euro një mekaniku makinash, Yianni Charalambous për ta ndryshuar atë. Tek i njëjti, ai ka rimodeluar dhe dy Lamborghinit e tij duke i vendosur një veshje me ngjyrë ari.

 

Por ish lojtari i Dortmund ka vendosur që të ndryshojë komplet pamjen e Ferrarit të tij, duke pranuar se ky ndryshim do të ndikonte në opinionin e fansave të tij. Gjithashtu dhe Yanni pranon se një ndryshim i tillë do të sjellë reagimin e tifozëve.

Aubameyang shkruan se nuk i intereson se çfarë mendojnë të tjerët. Yanni e postoi dhe në faqen e tij të Instagramit ku shpërthyen dhe shumë komente.

Një komentues shkruan:

“Kjo makinë është e njëjta me pikturën e një fëmije 4 vjeçar mbi pikturën e Va Gogh duke e shkatërruar një kryevepër të tillë, dhe askush nuk mund t’i bërtasë pasi është një fëmijë i llastuar”.

Shumë komente të tjera negative i janë drejtuar atij por që Aubameyang ka vendosur t’i shpërfilli.

 

Foto makinat e Aubameyang

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Aktualitet

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Mediat fqinje kanë zbardhur emrat e dy shqiptarëve të arrestuar, nga policia italiane në San Salvo, pas megaoperacionit të kryer në Bari. Bëhet e ditur se shqiptarët e arrestuar janë Denis Bimi...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Aktualitet

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Aktualitet

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni policor...

Sondazh

Nothing found!