Boschard gishtin e mesit protestuesve, mesazhi Dedës: Na pra, mirëmëngjes...

Hënë, 14 October 2019 11:34

Pas sjelljes skandaloze të Ambasadorit të OSBE në Tiranë i cili në mënyrë shumë vulgare u nxori gishtin e mesit mbrëmë protestuese në afërsi të Drejtorisë së Policisë së Tiranës ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook edhe akrori i mirënjohur Julian Deda.

“Ja pra, ky është standarti për të qënë europian”, shkruan Jul Deda në postimin e tij duke i bashkuar këtyre fjalëve edhe një foto....

Ja postimi i tij i plotë:

Ja pra, ky është standarti për të qënë europian.

Vetëm se, i nderuar ambasador Borchart, ne në shqip e kemi më të bukur gjestin se ju në europisht...!

Na pra, mirëmëngjes...!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në botën e modës, ndahet nga jeta stilisti legjendar i këpucëve. Dyshohet se u infektua me koronavirus

Globi

Tragjedi në botën e modës, ndahet nga jeta stilisti legjendar i këpucëve. Dyshohet se u infektua me koronavirus

Sergio Rossi, stilisti i njohur i këpucëve, ka vdekur në moshën 84 vjeçare. Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së stilistit legjendar, i cili themeloi një nga markat më të...

Ja si parashikohet moti sot dhe nesër

Moti

Ja si parashikohet moti sot dhe nesër

Mot i variueshëm parashikohet te jete sot dhe neser, me ere te vrullshme dhe me prani te reshjeve te shiut.motSherbimi Meteorologjik Ushtarak ben me dije se dita e sotme parashikohet...

Çka na pret pas epidemisë?...

Aktualitet

Çka na pret pas epidemisë?...

Nga Skënder MULLIQI E para e mirë ndoshta pas gjithe këtyre marifeteve nga politikat mbrapshta, dhe nga epidemia , që ka mundësi të tërheqë vëmendjen , është “pushimi” i hajnive .Garda...

Sondazh

Nothing found!