Moti sot

E Enjte, 12 Mars 2020 08:33

Moti i kthjellët do të mbizotëroj për ditën e sotme mbi vendin tonë.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 6 metra në sekondë, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Për shkak të orëve me diell temperaturat në vlerat e mesditës do të pësojnë një rritje të ndjeshme.

Me konkretisht:

 

vendet malore 4°C deri në 19°C

vendet e ulëta 6°C deri në 22°C

vendet bregdetare 9°C deri në 21°C

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapiteni i shkarkuar nga aeroplanmbajtësja amerikane, pozitiv me koronavirus

Globi

Kapiteni i shkarkuar nga aeroplanmbajtësja amerikane, pozitiv me koronavirus

Mediat amerikane raportojnë se kapiteni i Marinës amerikane, Brett Crozier, i cili u shkarkua disa ditë më parë nga detyra ka shfaqur simptoma të virusit të ri me origjinë nga...

A e “vrasin” temperaturat e larta koronavirusin? Ja ç’thonë shkencëtarët

Aktualitet

A e “vrasin” temperaturat e larta koronavirusin? Ja ç’thonë shkencëtarët

Parashikimet e motit jane te mira, per diell dhe rritje temperaturash me nderrimin e stineve. Ne kulmin e krizes totale nga koronavirusi me nje numer te frikshem viktimash dhe te...

Koronavirusi te tigri/ Përse ky lajm duket kaq i frikshëm

Globi

Koronavirusi te tigri/ Përse ky lajm duket kaq i frikshëm

Sikur të mos mjaftonte tmerri nga numri i vdekjeve për shkak të koronavirusit, orët e fundit është raportuar se një tigër në një kopsht zoologjik në Nju Jork ka rezultuar...

Sondazh

Nothing found!