Një javë me diell dhe e ngrohtë, parashikimi i motit për 5 ditët në vazhdim

Hënë, 16 Mars 2020 06:47

Edhe pse kaloi kjo e diel me shi, javën e ardhshme përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me diell e vranësira të lehta kalimtare.

Era, do të fryjë me drejtim veriperëndim e verilindje e lehtë e mesatare në brigjet detare, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 3 dhe 4 ballë, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Sa i përket temperaturave sikundër shihet në tabelë, gjatë mëngjeseve parashikohen të ulëta.

Gjatë orëve të mesditës rritja e tyre do të jetë e ndjeshme, veçanërisht në zonat e ulëta e bregdet.
 

Image

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtohen rastet, edhe 6 persona dalin pozitiv në Shkodër

Aktualitet

Shtohen rastet, edhe 6 persona dalin pozitiv në Shkodër

Pas shtimit të shpejtë të rasteve me koronavirus në Shkodër janë zhvillur edhe kontrolle të tjera, sidomos në familjarët e atyre që janë infektuar më parë dhe që ndodhen nën...

Kryeministri irlandez bën gjestin e papritur, heq kostumin, rikthehet në punë si mjek për të luftuar koronavirusin

Globi

Kryeministri irlandez bën gjestin e papritur, heq kostumin, rikthehet në punë si mjek për të luftuar koronavirusin

Leo Varadkar ka bërë një gjest të madh duke lënë kostumin e kryeministrit të Iralandëz për të luftuar koronavirusin si mjek. 41- vjeçari do të kryejë një sesion në javë për...

Dramaturgu Kraja, në karantinë i jep dorën e fundit komedisë së re “Keqkuptim dhe mirëkuptim”

Kulturë

Dramaturgu Kraja, në karantinë i jep dorën e fundit komedisë së re “Keqkuptim dhe mirëkuptim”

Ka një jetë që nuk i është ndarë librit dhe skenës së teatrit “Migjeni” me të cilin bashkëpunimet i ka patur të panumërta. Por nëse deri dje vitet mbi supe nuk...

Sondazh

Nothing found!