Moti sot, e diel 22 mars 2020, ditë pranverore dhe me diell

Diel, 22 Mars 2020 09:15

Përshëndetje nga SHMU!
Ditët pranverore me diell kanë përfshirë vendin këtë javë.

Edhe dita e diele sërish do të jetë një ditë e kthjellët me vranësira të lehta në veri e verilindje.

Era do të fryjë me drejtim juglindje e veriperëndim, e lehtë e përkohësisht mesatare në brigjet detare, duke sjellë valëzim në bregdet të forcës 1 dhe 2 ballë.

Temperaturat parashikohen në:
Zonat malore 2 deri 17°C
Zonat e ulëta 5 deri 23°C
Zonat bregdetare 9 deri 22°C

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dorëhiqet zyrtarja e lartë e Shëndetësisë në Skoci, theu rregullat për koronavirusin

Globi

Dorëhiqet zyrtarja e lartë e Shëndetësisë në Skoci, theu rregullat për koronavirusin

Shefja e shëndetit publik Skoci, Catherine Calderwood tha dorëheqjen nga detyra pasi u bë objekt i debateve të ashpra për shkelje të rregullave që ajo kishte publikuar për qytetarët për...

Shtohen rastet, edhe 6 persona dalin pozitiv në Shkodër

Aktualitet

Shtohen rastet, edhe 6 persona dalin pozitiv në Shkodër

Pas shtimit të shpejtë të rasteve me koronavirus në Shkodër janë zhvillur edhe kontrolle të tjera, sidomos në familjarët e atyre që janë infektuar më parë dhe që ndodhen nën...

Kryeministri irlandez bën gjestin e papritur, heq kostumin, rikthehet në punë si mjek për të luftuar koronavirusin

Globi

Kryeministri irlandez bën gjestin e papritur, heq kostumin, rikthehet në punë si mjek për të luftuar koronavirusin

Leo Varadkar ka bërë një gjest të madh duke lënë kostumin e kryeministrit të Iralandëz për të luftuar koronavirusin si mjek. 41- vjeçari do të kryejë një sesion në javë për...

Sondazh

Nothing found!