Tiranë, digjen tri makina brenda garazhit të pallatit në ndërtim

Tuesday, 02 February 2021 08:09

 

Tre makina kanë shpërthyer në flakë brenda garazhit të një pallati në ndërtim në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Nuk dihet ende në pronësi të kujt janë ato mjete. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin për zjarrvënie të qëllimshme apo shkaqe aksidentale, që kanë bërë që të trija makinat të digjen dhe të shkaktojnë panic tek banorët.

Kjo ngjarje pason një tjetër që ndodhi pas mesnate ën krujë, kur një makinë u dogj në oborrin e shtëpisë së të zotit rreth orës 3. Disa persona janë duke u marrë në pyetje për atë rast

Login to post comments

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...