U gjet e vdekur në banesë, gruaja në Shkodër ka shenja prerje në fyt dhe ....

Hënë, 08 February 2021 16:13

-

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër gjatë ditës së sotme. Ndërkohë janë mësuar edhe detaje te reja për këtë ngjarje.

Sipas informacioneve te fundit viktima merrte ilaçe për depresion.


LEXO EDHE:
Zbardhet komunikimi i Tires me infermieret e arrestuara: Kështu punojmë, ik ndërroje pak... ta jap kafen kur të vij

Mesohet gjithashtu se Violeta Gurraj është gjetur me një të prerë në fyt dhe shenja dhune.

 

Ka qenë djali i viktimës ai që ka njoftuar policinë pasi prej 3 ditesh nuk kishte komunikuar me nënën që nuk i hapte telefonin.

 

Denoncimi në polici është bërë mbrëmë rreth orës 12 e 30. Sot paradite policia ka thyer portën e banesës së 47 vjecares e cila është gjetur e vdekur. Pritet ekspertiza mjeko ligjore. Policia dyshon se 47 vjeçarja i ka dhënë fund jetës. Viktima ka shenja prerjeje në qafë.

Ja njoftimi i policisë:

Malësie e Madhe/Informacion paraprak

Në fshatin Bajzë të Malësisë së Madhe, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasja V. G. 47 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe nga këqyrja paraprake dyshohet se ndaj shtetases V. G. mund të jetë ushtruar dhunë dhe për pasojë ajo ka humbur jetën.

Trupi është dërguar në morgun e spitalit, për ekspertizë më të specializuar, me qëllim përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...