FOTO/ Ja si duken Diego dhe Paloma pas 17 vitesh

Saturday, 07 Prill 2018 17:53

Disa telenovela të transmetuara para shumë vitesh vështirë se mund të harrohen nga pobliku shqiptar. E kush nuk e ka parë telenovelën “Kur ti të jesh e imja”, me protagonistë, Palomën dhe Diegon? Historia e tyre e dashurisë na ka mbajtur të gozhduar përpara televizionit, plot 17 vite më parë.

Edhe pse na duket sikur e kemi parë dje, “Kur ti të jesh e imja” është xhiruar në vitin 2001. Me kalimin e viteve sigurisht që edhe aktorët kryesor kanë ndryshuar shumë, por sërish ata njihen dhe dallohen lehtësisht se janë Paloma dhe Diego. Nëse doni të shikoni sesi Diego dhe Paloma duken sot shihni fotot e mëposhtme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

Politikë

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

  Sot, regjisori Dhimitër Anagnosti mbushi 85 vjeç, duke u dekoruar nga presidenti Meta me dekoratën “Gjergj Kastiroti Skënderbeu”. Luan Rama ka postuar një foto me regjisorin e njohur, duke u shprehur...

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

Politikë

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

  Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane. Reagimi i Shehajt   Fundi i botës: Lali...

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

Politikë

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

  Kryetarja e LSI Durrës, Kontjana Kuçi, deklaron se banorët e qytetit bregdetar ndihen të zhvatur nga qeveria. Ajo rendit ndër problematikat kryesore të ngritura në takimet e përditshme me qytetarët...