Ndryshe nga ajo çfarë thotë Prokuroria e Tiranës në një deklaratë për media të dhënë ditën e djeshme se ndaj…
  Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja e vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i Forcës Shqiponja. Në…
  Emisioni Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus transmeton për herë të parë pamjet ekskluzive të vrasjes nga policia…
  Profesori dhe ish-rektori i Universitetit të Elbasanit, Jani Dode e ka humbur betejën me Covid. Mësohet se Dede kshte…
  Një tjetër mjeke e njohur ka ndërruar jetë nga Covid-19, Dr.Flutura Hashorva. Vdekja e Dr. Hashorcës ndodhi në të…
  Mjeku i njohur, Drini Dobi ka ndërruar jetë nga koronavirusi i ri. Mjeku ishte nisur për mjekim më të…
  Është ndarë nga jeta në moshën 37-vjeçare nënkryetari i Bashkisë së Elbasanit, Ervin Saraçi. Mësohet se Saraçi ndërroi jetë…
  COVID-19 i ka marrë jetën mëngjesin e sotëm mjekut gjinekolog Leonard Kamberi. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkaNWeb” se…
  Xhaxhai i Klodjan Rashës, 25-vjeçarit që u vra nga policia natën e kaluar 100 metër larg banesës në rrethana…
  Vendi ka regjistruar 840 raste të reja me koronavirus, ndërsa 16 persona kanë humbur jetën në 24 orët e…
Sot iu dha lamtumira e fundit Kasem Hysenbelliut ,njeriut me një kontribut të paçmuar në median shqiptare. Pati arsye të…
  Rreth orës 12:00 policia ka marrë informatën për rastin e ndodhur në rrugën, “Bashkim Fehmiu” në Prishtinë, dhe menjëherë…

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...