Qazim Rasha, i ati i të riut që u ekzekutua nga policia, shprehu habi për faktin që djali i…
Ndryshe nga ajo çfarë thotë Prokuroria e Tiranës në një deklaratë për media të dhënë ditën e djeshme se ndaj…
  Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja e vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i Forcës Shqiponja. Në…
  Emisioni Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus transmeton për herë të parë pamjet ekskluzive të vrasjes nga policia…
  Profesori dhe ish-rektori i Universitetit të Elbasanit, Jani Dode e ka humbur betejën me Covid. Mësohet se Dede kshte…
  Një tjetër mjeke e njohur ka ndërruar jetë nga Covid-19, Dr.Flutura Hashorva. Vdekja e Dr. Hashorcës ndodhi në të…
  Mjeku i njohur, Drini Dobi ka ndërruar jetë nga koronavirusi i ri. Mjeku ishte nisur për mjekim më të…
  Është ndarë nga jeta në moshën 37-vjeçare nënkryetari i Bashkisë së Elbasanit, Ervin Saraçi. Mësohet se Saraçi ndërroi jetë…
  COVID-19 i ka marrë jetën mëngjesin e sotëm mjekut gjinekolog Leonard Kamberi. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkaNWeb” se…
  Xhaxhai i Klodjan Rashës, 25-vjeçarit që u vra nga policia natën e kaluar 100 metër larg banesës në rrethana…
  Vendi ka regjistruar 840 raste të reja me koronavirus, ndërsa 16 persona kanë humbur jetën në 24 orët e…
Sot iu dha lamtumira e fundit Kasem Hysenbelliut ,njeriut me një kontribut të paçmuar në median shqiptare. Pati arsye të…

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...