Edhe pse kaloi kjo e diel me shi, javën e ardhshme përgjithësisht në vend do të mbizotërojë moti me diell…
Moti i kthjellët do të mbizotëroj për ditën e sotme mbi vendin tonë. Era do të jetë nga veriperëndimi me…
E mërkurë, 11 Mars 2020 RESHJET Nuk priten reshje. TEMPERATURAT   Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të ulët (U) atmosferik e cila do të kushtëzojë mot relativisht të qëndrueshëm në…
Dita e diel do të nisë me mot të vranët dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe…
Fundjava do të mbyllet me shi, edhe pse intensiteti i tij do të jetë në rënie. Sinoptikanët parashikojnë një ulje…
E shtunë, 7 Mars 2020 RESHJET Priten reshje intensive në qarqet Shkodër, Lezhë, Tranë, Vlorë dhe Gjirokastër dhe reshje mesatare…
  RESHJET Sot priten reshje mesatare deri në lokalisht intensive në qarqet: Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Vlorë dhe Gjirokastër. Në…
Kemi hyre tashme ne pranverë, por moti nuk do te jete shume i favorshem. Sherbimi Meteorologji Ushtarak parashikon se edhe…
E diel, 1 Mars 2020. Parashikimi sipas IGJEUM. RESHJET Priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve por lokalisht mesatare…
Në këtë mënyrë dita e Shtunë do të ketë mot të kthjellët me vranësira fare të pakta kalimtare në orët…
Sot moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira të pasuara nga rreshje shiu dhe stuhi në zonën perëndimore, bore në…

Lajmet e fundit

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Aktualitet

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Babai i vajzës së dhunuar seksualisht nga roja i shkollës, Abaz Doku, dhe tre minorenë, ka qenë sot i pranishëm në protestën e organizuar nga shoqëria civile, kundër dhunës ndaj...

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Aktualitet

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 persona mes tyre dy shqiptarë, pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, dy shqiptarët e arrestuar janë  Ferdinand Kekaj 35 vjeç dhe Xhuljano...

Qeveria do të marrë 650 milionë euro borxh, Kuvendi miraton eurobondin, Meta dha sot pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit

Politikë

Qeveria do të marrë 650 milionë euro borxh, Kuvendi miraton eurobondin, Meta dha sot pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit

Një ditë pasi Presidenti ktheu në Kuvend ligjin për eurobondin maxhoranca ka reflektuar duke bërë amendimet e nevojshme dhe ka miratuar me 85 vota pro në parlament marrjen e këtij...

Sondazh

Nothing found!