Dita e mërkurë dt 25 Shtator  mot do tëjetë  me kthjellime dhe kalime vranësira të pakta në relievet malorë.   Era…
Pas rrebesheve dhe shtrëngatave të shiut gjatë natës, moti do të vijë duke u përmirësuar ditën e sotme. “Meteoalb” njofton…
Vendi ynë po ndikohet do të ndikohet nga kalimi i një fronti të ftohtë veriperëndimor, i cili do të sjellë…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore  me origjinë nga kontinentale të cilat po ifluencojnë në territorin Shqipërisë…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga hyrja e masave ajrore  të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të cilat do…
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga hyrja e masave ajrore  të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të cilat…
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet gradualisht nga afrimi i masave ajrore të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të…
Moti do të mbetet ditën e sotme me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në relievet malore. Era do…
Pas ditëve të freskëta dhe me reshje shiu në zona të ndryshme, duket se temperaturat e larta rikthehen në vend.…
10 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do të jetë…
Masa ajri më të freskëta të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriperëndimore po afrohen drejt territorit të Shqipërisë duke ifluencuar…
5 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të jetë me…

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!